• In English
 • Ще 42 потужні генератори надійдуть до медзакладів та медуніверситетів для безперебійної роботи у разі «блекаутів», - МОЗ
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 18 жовтня 2023 року о 13:46

  До українських лікарень та медичних закладів освіти розподілено 42 генератори великої потужності (на 150-264 кВТ). Генератори були закуплені у рамках співпраці Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку. 

  Їх розподілено до Дніпропетровської, Одеської, Тернопільської, Хмельницької, Луганської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Полтавської, Сумської, Запорізької, Львівської, Київської, Черкаської областей та міста Києва. 

  Зазначимо, що високопотужні генератори здатні забезпечити повноцінну та безперебійну роботу медзакладів в критичний момент. Вони мають спрацьовувати автоматично у разі аварійного відключення електроенергії та постачатимуть напругу в мережу. 

  Генератори живитимуть операційні, реанімації, кисневі станції та інше критично важливе обладнання, що особливо важливо в умовах постійних обстрілів та атак з боку російської армії на енергетичну систему України. 

  Також зазначимо, що генератори доставляють відповідно до актуальних потреб кожної області. У рамках спільного проекту МОЗ та Світового банку через міжнародну організацію «Crown Agents» до областей загалом буде розподілено 467 генераторів. 

  Нагадаємо, нещодавно ще 78 генераторів великої потужності у рамках співпраці МОЗ та Світового банку було розподілено до лікарень та медичних закладів освіти на випадок «блекаутів».