• In English
 • Сергій Яровий: У «день тиші» до поліції вже надійшло 159 заяв про порушення виборчого законодавства
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 30 березня 2019 року о 15:50

  79 факти пов’язані із незаконною агітацією, вісім – із підкупом виборців, два факти – хуліганство, один – погроза фізичною розправою та 69 інших фактів. Про це сьогодні, 30 березня, повідомив перший заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.

  «Усі підрозділи МВС продовжують працювати у посиленому режимі. Під охороною Національної поліції перебуває 29 866 комісій. Для безпеки та порядку безпосередньо на виборчих дільницях залучено понад 39 тисяч поліцейських, а на окружних виборчих комісіях – 518 правоохоронців. Оперативний штаб МВС фіксує та перевіряє 100% повідомлень, як ті, що надходять на лінію 102, так і ті, які аналітики штабу виявляють у відкритих джерелах - ЗМІ, соціальні мережі та інше. Окрім цього, ми постійно в контакті з громадською мережею ОПОРА», - зазначив Сергій Яровий.

  Він додав, що всього з початку виборчого процесу Національна поліція зареєструвала 4 891 повідомлення, пов’язане з порушенням виборчого законодавства. «За цими фактами розпочато 250 кримінальних проваджень та складено 655 адміністративних протоколів», - сказав Сергій Яровий.

  Нагадаємо, раніше Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що 31 березня до забезпечення публічного порядку буде залучено понад 135 тисяч правоохоронців органів системи МВС.