• In English
 • Сергій Яровий: Правоохоронці забезпечили порядок під час масових заходів з нагоди 9 травня
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 09 травня 2018 року о 18:41

  Правоохоронці забезпечили порядок під час масових заходів з нагоди відзначення 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Про це 9 травня повідомив перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий. 

  «Загалом з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулося близько 1600 заходів, участь у них взяли понад 460 тисяч осіб. У посиленому режимі працювали 27 тисяч правоохоронців», - зазначив перший заступник Міністра внутрішніх справ.

  Він також сказав, що завдяки активному долученню керівників регіональних головних управлінь вдалося втримати контроль над ситуацією та забезпечити порядок під час масових заходів.

  «Грубих порушень публічної безпеки та порядку не зафіксовано», - запевнив Сергій Яровий.

  Перший заступник Міністра внутрішніх справ додав, що всього до органів поліції доставлено 28 осіб, відносно 16 з них складено адмінпротоколи, зокрема за ст. 173-3 КУпАП (Виготовлення та пропаганда георгіївської стрічки).

  Також відкрито п’ять кримінальних проваджень. Чотири за ст. 436-1 ККУ (Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки) та один за ч.1 ст.125 ККУ (Умисне легке тілесне ушкодження).

  Нагадаємо, днями у МВС пройшли масштабні тактико-спеціальні навчання з питань безпеки під час масових заходів. Особлива увага приділяється антиконфліктним поліцейським групам, які мають на меті донести до людей, що будь-який інцидент можна вирішити за допомогою слова, не вживаючи силових заходів.