• In English
 • Сергій Яровий: Досвід каліфорнійських гвардійців є цінним для розбудови інфраструктури підрозділів МВС
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 27 червня 2018 року о 10:38

  26 червня делегація МВС на чолі з першим заступником Міністра внутрішніх справ Сергієм Яровим відвідала тренувальну базу Camp Roberts.

  «База Camp Roberts є прикладом цілковито автономного тренувального об’єкта. Досвід каліфорнійських гвардійців є цінним для розбудови інфраструктури підрозділів МВС та розробки ефективної програми їх підготовки», - наголосив Сергій Яровий.

  Він також зазначив, що наразі МВС створює подібний центр в Україні.

  «Останні декілька років розбудова подібного центру в Україні активно просувається. Він створюється на базі міжнародного тренінгового центру МВС неподалік від Києва. Там проходитимуть підготовку гвардійці, поліцейські, рятувальники», - додав перший заступник Міністра внутрішніх справ.

  Сергій Яровий також запросив представників Національної гвардії Каліфорнії ознайомитися з роботою тренінгового центру МВС.

  Довідково

  Тренувальна база Camp Roberts була створена у 1941 році, використовується Національною гвардією штату Каліфорнія для тренувань та підготовки власних підрозділів, а також підрозділів інших військових та правоохоронних формувань США та іноземних країн. Особливістю бази є її повна автономність (своя вода та електропостачання). Максимальна кількість військових, які можуть розміститися на базі, сягає 45-50 тисяч. Окрім військових на зазначеній базі проходять тренування рятувальні підрозділи та пілоти винищувачів.