• In English
 • Сергій Князєв: Поліція працює на запобігання та недопущення рейдерських атак під час збору врожаю
  Національна поліція України, опубліковано 26 липня 2019 року о 11:45

  Про протидію рейдерству в сезон збору врожаю йшлося сьогодні, 26 липня, під час відеоселекторної наради за участю керівників територіальних органів відомства  Нарада пройшла на базі МВС України під головуванням першого заступника глави відомства Сергія Ярового.

  За словами Голови Національної поліції України Сергія Князєва, поліція працює на запобігання та недопущення рейдерських атак, які мають місце у сільськогосподарській сфері під час збору врожаю.  Він нагадав про позитивний приклад поліції Харківщини, де кілька днів тому поліція спрацювала на упередження рейдерства.

  «Щодо рейдерських атак, які розпочинаються  зараз у сільськогосподарській сфері. Посилення протидії таким правопорушенням –  завдання кожного керівника у регіоні. Урожай повинен зібрати той, хто його посіяв. А всі господарські спори мають вирішуватися виключно у правовому полі», – підкреслив Сергій Князєв.

  Раніше Голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив, що правоохоронці працюють на 100-відсоткове затримання учасників рейдерських захоплень та передачу справ до суду.