• In English
 • Сергій Бессараб: Ветеранський бізнес має стати новим успішним пластом вітчизняного підприємництва
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 23 серпня 2020 року о 15:40

  Міністр у справах ветеранів Сергій Бессараб переконаний, що ефективна державна підтримка зайнятості ветеранів, зокрема розвитку власної справи сприятиме  ефективній реінтеграції ветеранів в суспільство.

  Про це він заявив, під час відкриття ІІІ Міжнародного волонтерського та ветеранського форуму «Там, де ми – там Україна». У форумі взяв участь Президент України Володимир Зеленський, а також представники ветеранських організацій, провідних бізнес-шкіл, успішних ветеранських підприємств та бізнес-асоціації ветеранів США та ветерани з Хорватії.

  «Створення робочих місць для ветеранів війни та підтримка розвитку бізнесу, заснованого ветеранами, є одним з пріоритетів влади, Окрема важлива тема й наш ще один пріоритет – це створення робочих місць для ветеранів. Я гадаю, нам потрібно якомога більше ветеранських бізнесів», – наголосив Президент України Володимир Зеленський.

  Глава держави також додав, що зараз у Верховній Раді України є проект закону про державні гарантії за кредитами для малого та середнього бізнесу.

  «Вважаю, слід подумати, щоб врахувати ветеранський бізнес як окрему категорію бізнесу», – сказав Президент України.

  В свою чергу Міністр у справах ветеранів України Сергій Бессараб відзначив важливість організації таких форумів та обговорення теми розвитку ветеранського бізнесу.

  Зокрема, він анонсував обговорення широкого кола питань: від підтримки цільової освіти для розвитку власного бізнесу до створення профільних об'єднань ветеранів-підприємців.

  «Тисячі колишніх військовослужбовців та добровольців – у процесі повернення до цивільних професій та прагнуть організувати свій бізнес Мета форуму - відкрите спілкування, де кожен ветеран може поставити питання й почути кваліфіковані відповіді. Це не просто обмін досвідом, це - закладення фундаменту для побудови вектора державної політики щодо підтримки ветеранського бізнесу», – розповів Сергій Бессараб.

  Міністр також відзначив, що ветерани мають необхідні навички для ведення бізнесу -  відповідальність, наполегливість, лідерські якості та вражаючу силу духу. 

  «Впевнений, що спільно, за підтримки Президента, Уряду, міжнародної спільноти нам вдасться засновати цілий новий пласт успішного, вітчизняного підприємництва – пласт ветеранського бізнесу»,- сказав Міністр у справах ветеранів Сергій Бессараб.