• In English
 • Санкційна політика проти агресора має посилюватися, – зустріч Глави Уряду з Федеральним президентом ФРН
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 29 листопада 2018 року о 15:27

  Санкційна політика проти країни-агресора має посилюватися, а ситуації на кшталт зухвалих атак в Азовському морі – отримувати чітку і жорстку міжнародну реакцію. Про це йшлося під час зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Федеральним президентом ФРН Франком-Вальтером Штайнмайером. Зустріч відбулася в рамках робочого візиту Глави Уряду до Німеччини.

  «Німеччина є важливим другом України. Ми високо цінуємо допомогу Німеччини у відновленні суверенітету та територіальної цілісності України в умовах збройного протистояння з Росією», – сказав Володимир Гройсман.

  У цьому контексті сторони торкнулися питання побудови газогону «Північний потік-2», який є здебільшого гібридною зброєю проти ЄС, аніж інструментом енергозабезпечення споживачів. Глава Уряду наголосив, що вірити в гарантії Москви не можна. Росія неодноразово демонструвала схильність до шантажу та використання енергетичних інструментів впливу на догоду своїм політичним амбіціям. Тож транзитний шлях виключно Україною залишається єдиним альтернативним варіантом забезпечення енергетичної незалежності європейських країн. «Українська транзитна інфраструктура є значно надійнішою і дешевшою, ніж російські обхідні газопроводи»,– сказав Володимир Гройсман.

  В рамках перемовин сторони торкнулися також співпраці в економічній сфері та плану Уряду в контексті реформування економіки та формування антикорупційної політики.

  Санкційна політика проти агресора має посилюватися, – зустріч Глави Уряду з Федеральним президентом ФРН Санкційна політика проти агресора має посилюватися, – зустріч Глави Уряду з Федеральним президентом ФРН