• In English
 • Саме громадські об'єднання допомагають суспільству стати громадянським, а державі – правовою, – Дмитро Петренко
  Державна служба морського та річкового транспорту України, опубліковано 08 листопада 2018 року о 17:44

  З метою забезпечення відкритості, прозорості та публічної діяльності Державної служби морського та річкового транспорту України 8 листопада 2018 року відбулося засідання установчих зборів з формування Громадської ради при Державній службі морського та річкового транспорту України.

  Голова Морської адміністрації Дмитро Петренко подякував присутнім за запрошення взяти участь у засіданні.

  «Демократичні перетворення, становлення та розвиток громадянського суспільства передбачають розширення та зміцнення громадських структур, найважливішими з яких є громадські об'єднання. Саме громадські об'єднання допомагають суспільству стати громадянським, а державі – правовою.

  Нам вкрай важливо чути ваші думки, пропозиції, чітко працювати з членами Громадської ради. Твердо переконаний, що такий формат співпраці, коли ми маємо можливість попрацювати разом, детально обговорити низку питань,  проводити консультування та обмін практичними навичками на основі вашого досвіду, ваших знань, ваших практичних умінь та навичок є надзвичайно важливим та ефективним аспектом  у реалізації державної політики», – наголосив очільник Морської адміністрації Дмитро Петренко.

  Чітко розуміючи, що більш тісна співпраця з громадськими інституціями, Громадською радою та якісна комунікація є відповідями на питання, як прискорити впровадження реформ, Дмитро Петренко заявив, що разом «ми пройдемо шлях становлення та розвитку Морської адміністрації як новоутвореного центрального органу виконавчої влади».

  Слід зазначити, що відповідно до порядку денного проведення установчих зборів голова ініціативної групи Анатолій Владичанський  прозвітував про проведену роботу щодо підготовки засідання установчих зборів з формування Громадської ради при Державній службі морського та річкового транспорту України. Також проведено вибори кандидатів у члени Громадської ради при Морській адміністрації шляхом рейтингового голосування тощо.

  За підсумками роботи оголошено результати голосування щодо обрання членів Громадської ради та визначено дату першого засідання Громадської ради при Морській адміністрації.