• In English
  • Рибоохоронці Держрибагентства продовжують переймати європейський досвід

    Чергова група інспекторів рибоохоронних патрулів Держрибагентства успішно пройшла навчання на онлайн платформі Європейського агентства з контролю за рибальством (EFCA).

    Рибоохоронці ознайомилися з європейськими підходами до інспекції на морі та у порту, правилами та процедурами здійснення рибоохоронних заходів, сучасними електронними системами та новітніми технологіями, які використовуються під час здійснення контролю промислу тощо.

    З огляду на активні євроінтеграційні процеси в Україні, Держрибагентство і надалі всіляко сприятиме реалізації проектів, що здійснюються у рамках співпраці з Генеральним Директоратом Європейської комісії з морських справ та рибальства (DG MARE) і Європейським агентством з контролю за рибальством (EFCA).

    «Запорукою успішності впровадження реформ та якості функціонування державних механізмів є наявність висококваліфікованих кадрів. Європейський вектор розвитку України зумовлює необхідність освоєння передових європейських підходів як до управління ресурсами рибальства, так і контролю їх використання. Електронна платформа Європейського агентства з контролю за рибальством надає рибоохоронцям Держрибагентства унікальну можливість для вивчення кращих практик ЄС у питаннях інспекції рибальства. І, до речі, тут наші інспектори показують досить високий рівень знань», - зазначив т.в.о. Голови Держрибагентства Ігор Клименок.