• In English
 • Рустем Умєров взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад
  Міністерство оборони України, опубліковано 16 грудня 2023 року о 18:17

  Міністр оборони Рустем Умєров взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням Президента України та за участі Голови Верховної Ради, Премʼєр-міністра, Голови Офісу Президента, членів Уряду, депутатів, керівників ОВА, представників органів місцевого самоврядування.

  В ході засідання Рустем Умєров окреслив ключові напрями роботи з місцевою владою. Зокрема, у фокусі - будівництво фортифікаційних споруд.

  «Це про захист нашої країни», – наголосив Рустем Умєров.

  «Маємо змінити підходи до підготовки військовозобов’язаних до військової служби та населення до національного спротиву. Усі наші люди мають бути навчені та підготовлені», – додав Міністр оборони.
  Також, за словами Рустема Умєрова, органи місцевого самоврядування можуть відчутно посилити залучення фахівців до Сил оборони через проект рекрутингу: «Очікуємо від них ще більшого сприяння мобілізаційній роботі».

  «Хочу додати про загрозу в інформаційному просторі. Ворог активно працює над дискредитацією України – назовні та всередині. Ворог намагається створити штучний конфлікт всередині керівництва та створити ілюзію, ніби Україну не підтримують партнери. Прошу ретельно ставитись до інформаційної гігієни», - закликав Рустем Умєров.