• In English
 • Рустем Умєров: Наш пріоритет – забезпечення українського війська силами українського бізнесу
  Міністерство оборони України, опубліковано 24 листопада 2023 року о 22:06

  Міністр оборони України Рустем Умєров під час наради, проведеної разом із Міністром з питань стратегічних галузей промисловості Олександром Камишіним закликав українських виробників озброєння до посилення співпраці за чіткими, зрозумілими правилами.

  «Наш спільний пріоритет із Міністром стратегічної промисловості Олександром Камишіним – забезпечення Збройних сил України озброєнням українського виробництва. Наша мета – локалізувати якомога більше виробництв в Україні. Це питання нашої національної безпеки», – сказав Рустем Умєров.

  «У нас є суттєве зростання спроможності вітчизняного ОПК. Цього року - втричі проти минулого. Наступного року це буде зростання в шість разів до 2023-ого. Все, що можемо, ми виробляємо в середині країни. Це чітке завдання від Президента України Володимира Зеленського та наша спільна позиція з Міністром оборони Рустемом Умєровим», – зазначив  Олександр Камишін.

  Участь у зустрічі брали представники 30-ох українських компаній-виробників зброї та військової техніки.

  «Дамо озброєння солдату на передовій і одночасно робочі місця його рідним в тилу», – наголосив Міністр оборони.

  Рустем Умєров закликав до спільного вироблення зрозумілих, спрощених процедур співпраці оборонних компаній із Міністерством оборони: «Схеми» і «договорянки» у минулому – будуть зрозумілі контракти із надійними компаніями. Я готовий до співпраці, давайте зустрічатись регулярно, подавайте ваші пропозиції».