• In English
 • Руслан Стрілець презентував пріоритети України у довкіллєвій сфері на 2024 рік членам Міжнародної робочої групи щодо екологічних наслідків війни

  Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець презентував пріоритети України у довкіллєвій сфері на 2024 рік членам Міжнародної робочої групи щодо екологічних наслідків війни.

  Робота Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів і робочої групи тісно взаємопов’язані, адже мета одна: запобігання шкоді довкіллю та створення найкращих алгоритмів його відновлення. Кожного дня заподіяна шкода зростає. На сьогодні вже задокументовано понад 3700 випадків шкоди природі.

  «Попри це пріоритетними завданнями Міністерства, які поставив перед нами Офіс Президента України та Кабінет Міністрів України залишаються незмінними — продовжувати реформи. Рух України до ЄС не спинити. У 2023 році ми отримали оцінку Єврокомісії за пророблену роботу і це наша дорожня карта на 2024 рік»,- зазначив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець.

  За його словами, серед ключових стрімів на 2024 рік: євроінтеграція; кліматична політика та входження України у СВАМ; запуск реформ промислового забруднення, водної політики, державного екологічного контролю та цифровізація.

  «Все це – необхідні зусилля для зеленого відновлення та сталого миру в межах єдиної «парасольки» Формули миру Президента Володимира Зеленського. Дякую Міжнародній робочій групі щодо екологічних наслідків війни за плідну роботу над розвитком українського довкіллєвого треку. Дякую Маргот Вальстрем за співголовування у групі. Впевнений, завдяки нашим зусиллям оновлена Україна має велике майбутнє у сім’ї європейських народів», – наголосив Міністр.

  Детальніше про кожен пріоритет у презентації