• In English
 • Руслан Стрілець: Попри воєнний стан Україна відкрита до співпраці з міжнародними партнерами та продовжує покращувати інвестиційний клімат

  Навіть попри воєнний стан Україна відкрита до співпраці з міжнародними партнерами та продовжує покращувати інвестиційний клімат. Про це Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець зауважив під час зустрічі з Міністром промисловості і торгівлі Чехії Йозефом Сікелою.

  Міністри обговорили можливості залучення чеських інвестицій в Україну, зокрема у будівництво сміттєпереробної інфраструктури.

  «2,5 місяці тому Верховна Рада схвалила євроінтеграційний закон «Про управління відходами». За цей час ми вже підготували понад 200 потенційних інвестиційних кейсів щодо будівництва інфраструктури з переробки відходів в Україні. Це відкриє можливості для міжнародних, зокрема й чеських інвесторів», - зауважив Руслан Стрілець.

  Очільник Міндовкілля запевнив чеського колегу, що навіть попри воєнний стан Україна відкрита до співпраці та продовжує покращувати інвестиційний клімат: «Ми робимо прозорими та діджиталізуємо дозвільні процедури. Адже впевнені у наших Збройних Силах і знаємо, що вже найближчим часом святкуватимемо перемогу над рашизмом та будуватимемо вільну та успішну країну».

  Руслан Стрілець розповів пану Йозефу Сікелі про нові інвестиційні можливості у лісовій галузі України, які відкрилися після старту реформи пострадянської системи управління лісами.

  Також міністри обговорили перспективи співпраці у впровадженні Директиви ЄС 2019 року (2019/904) про одноразовий пластик та розробку законодавчих ініціатив щодо спрощення доступу до надр.