• In English
 • Розпочався робочий візит делегації Міноборони України до Турецької Республіки
  Міністерство оборони України, опубліковано 10 серпня 2020 року о 16:30

  Сьогодні, 10 серпня, розпочався робочий візит делегації Міноборони України на чолі із заступником Міністра оборони України Олександром Миронюком до Турецької Республіки.

  Як планується, відповідно до програми візиту, делегація українського оборонного відомства проведе зустрічі із заступником Міністра національної оборони Турецької Республіки Мухсіном Дере та Віце-президентом Директорату оборонної промисловості Турецької Республіки Сердаром Демірелем.

  Сторони планують обговорити питання розвитку співробітництва у сфері ударних безпілотних авіаційних комплексів «Bayraktar», постачання засобів радіозв’язку виробництва компанії «Aselsan» та можливість участі сил і засобів Збройних Сил Турецької Республіки у командно-штабному навчанні з Командуванням Об’єднаних Сил Збройних Сил України “Об’єднані зусилля-2020” та проведенні спільного тестування засобів зв’язку турецького виробництва.

  Під час візиту також заплановано відвідання Центру планування та координації польотів Командування армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил Турецької Республіки з метою обміну досвідом у сфері застосування ударних безпілотних авіаційних комплексів.