• In English
 • Розпочала роботу новостворена Громадська рада при Держенергоефективності

  Т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура привітав членів новоствореної Громадської ради із початком роботи.

  «Ми цінуємо та тримаємо тісний зв'язок із громадськістю. Для нас важливо враховувати громадську думку під час реалізації державної політики. Адже впевнені, що у центрі усіх реформ має бути споживач. І всі законодавчі зміни мають бути спрямовані на побудову енергонезалежної, успішної та заможної країни з енергоефективною і «чистою» економікою», - повідомив Костянтин Гура.

  Костянтин Гура висловив сподівання, що Громадська рада візьме активну участь у різних напрямах роботи Агентства, надаючи рекомендації та підтримку і посилюючи крос-секторальність реформ.

  У свою чергу, Олександр Рєпкін, Голова Громадської ради при Держенергоефективності, окреслив важливість активної участі України в глобальних процесах з енергетичної трансформації.

  «Головним завданням бачу налагодження правильної комунікації між державним органом  та підприємствами реального сектору економіки, визначення пріоритетних законодавчих ініціатив та державної політики щодо розвитку «зеленої» енергетики, енергоефективності та енергетичної трансформації», -  повідомив Олександр Рєпкін.

  До складу Громадської ради при Держенергоефективності увійшли Олександр Рєпкін, Володимир Майстришин, Артем Семенишин, Вікторія Годік, Анна Богушенко, Олександра Гуменюк, Сергій Денисюк, Світлана Долінчук, Катерина Книш, Олег Костюченко, Олександр  Ксенофонтов, Вадим Литвин, Ольга Сухопара, Роман Швед.