• In English
 • Роман Абрамовський підтримав Всеукраїнську акцію із озеленення «1 000 000 дерев за 24 години»

  17 жовтня Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський разом із сином висадив у Клавдієвському лісництві саджанці молодої сосни. Також до акції долучився перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський і представники Держлісагентства.

  «Головна ідея як цієї акції, так і усіх екологічних ініціатив Міністерства – підвищити екологічну свідомість українців. Лісівники щороку висаджують близько 200 млн дерев. Тому 1 млн дерев у масштабах країни – це не так і багато. Але наша головна мета – залучити до висадки дерев якомога більше українців. Кожен учасник акції, який посадив хоч одне дерево – зробив внесок у запобігання кліматичним змінам, сприяння поглинанню вуглецю, накопичення якого в атмосфері спричиняє виникнення «парникового ефекту», - зауважив очільник Міндовкілля.

  Роман Абрамовський висловив сподівання, що навіть незважаючи на сьогоднішню осінню дощову погоду, якомога більше людей долучиться до акції. Тим паче, для цього не обов’язково брати участь у локаціях, визначених організаторами. Можна просто посадити дерево у себе на подвір’ї. І таким чином стати частиною Всеукраїнського проекту.

  «Разом ми встановимо український рекорд – висадимо «1000 000 дерев за 24 години», - звернувся Роман Абрамовський до екологічно активних українців.

  Оголошення результатів проведення акції «1 000 000 дерев за 24 години» відбудеться на пресконференції 19 жовтня о 12:00 у бізнес-клубі «CEO Club Ukraine» (Бутишів провулок, 23, Київ).

  Проект із озеленення України реалізується Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України спільно з Державним агентством лісових ресурсів України та благодійною організацією «Благодійний фонд «Озеленення України».