• In English
 • Роботу КПВВ на межі з ТОТ Крим тимчасово припинено
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 17 березня 2020 року о 09:22

  Для запобігання поширенню в Україні хвороби COVID-19 Уряд прийняв рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополь та виїзду з неї.

  Розпорядженням Кабінету Міністрів № 291-р роботу КПВВ на адмінмежі з півостровом призупинено до 3 квітня, якщо не буде прийняте інше рішення.

  У цей період пропускатимуть:

  на тимчасово окуповану територію лише громадян України та членів їх сімей, місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано в Автономній Республіці Крим або м. Севастополь, а також їх транспортні засоби, вантажі та інше майно.

  з тимчасово окупованої території громадян України, місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано за межами Автономної Республіки Крим або м. Севастополь, а також їх транспортні засоби, вантажі та інше майно.

  Також пропускатимуть осіб з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, представників дипломатичних установ та гуманітарних місій, що виїжджають з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополь, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна.

  Виїзд з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.