• In English
 • Робота над Реєстром ветеранів війни на завершальному етапі
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 23 листопада 2021 року о 12:46

  Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна провела робочу зустріч із CEO IT-компанії Kitsoft Олександром Єфремовим. Участь також взяли представники Міністерства цифрової трансформації України, заступник Міністра з питань цифрової трансформації Володимир Левчук, співробітники Директорату цифрофізації Міністерства і представники IREX Ukraine.

  Основна тема наради – завершальний етап процесу створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни, який запрацює в тестовому режимі до кінця року, а також цифровізація сервісів для учасників бойових дій і членів їхніх родин.

  «Спільними зусиллями ми маємо в обіцяні терміни завершити роботу над створення Єдиного державного реєстру та цього року презентувати його ветеранський спільноті. Він дасть нам можливість впровадити зручні та сучасні електронні сервіси. Проекти е-Ветеран, G2VEI, MARTA – це прояв поваги держави до Захисників і вимога сучасного технологічного світу, над чим ми спільно працюємо», – зазначили Юлія Лапутіна.

  Зі свого боку представники компанії відзвітували про стан готовності проєктів, над якими ведеться робота, а також були визначені покрокові терміни їхнього завершення.