• In English
  • Результати здійснення державного нагляду (контролю) у сфері використання та охорони земель на території Луганської області

    З 11 по 14 травня 2021 року Управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Луганській області, здійснено 6 перевірок дотримання вимог земельного законодавства, під час яких виявлено 7 порушень. За результатами здійснених заходів державного нагляду (контролю) складено 7 протоколів про адміністративне правопорушення та винесено 7 постанов про накладення адміністративного стягнення на загальну суму 1360,00 грн, розраховано 7 шкод, заподіяних внаслідок порушення земельного законодавства на загальну суму 373123,24 грн. Добровільно відшкодовано 4 шкоди на загальну  суму 293149,25 грн. З метою усунення виявлених порушень видано 7 приписів. Один матеріал перевірки спрямовано до правоохоронних органів для вжиття відповідних заходів реагування щодо встановлення осіб-правопорушників.

    За звітний період розглянуто 4 звернення громадян та юридичних осіб, та 7 вимог (запитів) органів прокуратури та інших правоохоронних органів.

    Видано в роботу 12 наказів про здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням земельного законодавства, використанням та охороною земель усіх категорій і форм власності.