• In English
 • Дані моніторингу діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 02 червня 2020 року о 19:31

  Кабінет Міністрів України відповідно до постанови КМУ №35 від 24 січня 2020 року «Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення щокварталу моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій» завершив оцінювання ефективності діяльності голів ОДА за перший квартал поточного року.

  Моніторинг та оцінювання здійснювалися за тими показниками, що були внесені в постанову №35 на початку року, проте останні безпекові та економічні виклики, що постали перед Україною та світом через пандемією коронавірусу, засвідчили необхідність удосконалення критеріїв оцінювання ефективності місцевої влади, оскільки попередні показники частково втратили актуальність.

  Так, наприклад, відповідно до постанови №35, діяльність голів ОДА оцінювалася в тому числі за таким критерієм, як сумарна потужність альтернативних джерел енергії, проте враховуючи дисбаланс в енергетичному ринку, цей критерій більше не є інформативним.

  До того, як уже повідомлялося раніше, було прийнято рішення Офісом Президента та Кабінетом Міністрів України спільно розробити нові критерії оцінки ефективності роботи голів ОДА. Найближчим часом має бути презентована нова концепція. Таким чином, подальше оцінювання роботи голів обласних держадміністрацій буде здійснюватися уже за новою єдиною методикою.

  Результати моніторингу

  <