• In English
 • Реформа Міноборони – це приклад правильного ставлення до кадрового потенціалу та досвід провідних країн світу, – Степан Полторак
  Міністерство оборони України, опубліковано 29 грудня 2018 року о 13:18

  Реформа Міністерства оборони – це приклад правильного ставлення до кадрового потенціалу та досвід провідних країн світу. На цьому сьогодні, 29 грудня, наголосив Міністр оборони України під час урочистого ритуалу проводів офіцерів центрального апарату оборонного відомства у зв’язку зі звільненням з військової служби.

  «Я хотів би підкреслити, що сьогоднішня реформа Міністерства оборони України – це не просто формальні дії. Це приклад правильного ставлення до кадрового потенціалу, – зазначив Міністр оборони. – Це досвід усіх провідних країн світу, де найбільш підготовлені, найбільш активні та вмотивовані люди залишаються і працюють заради країни, але вже в цивільних посадах, у цивільному житті. Це практика країн НАТО, наших стратегічних партнерів.

  Під час свого виступу Степан Полторак, зокрема, зазначив, що з 1 січня 2019 року 82 відсотків тих, хто працює у Міністерстві оборони України, стануть державними службовцями, а 18 відсотків залишаться військовими.

  «Це будуть офіцери, які на ротаційній основі відряджатимуться зі Збройних Сил до Міністерства оборони, де виконуватимуть відповідні функції, – повідомив Степан Полторак. – Подібна практика стане постійною і продовжуватиметься для того, аби підвищити рівень ефективності взаємодії між органами військового управління і Міністерством оборони України».