• In English
  • Рада з питань економічного розвитку проробляє шляхи виходу з кризи
    Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 10 квітня 2020 року о 19:17

    Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль привітав та представив членів новоствореної Ради з питань економічного розвитку України та окреслив мету функціонування Ради, її основні завдання і формат взаємодії з Верховною Радою України, центральними органами виконавчої влади, незалежними аналітичними центрами та експертами, інститутами громадянського суспільства.

    «Сьогодні основними викликами перед Урядом є поширення пандемії COVID-19 та глобальна економічна криза, яка неминуче вплине на економіку України. Тому сьогодні Уряд фокусує увагу на впровадженні швидких та ефективних заходів в економічній сфері, з метою зменшення негативного впливу на український бізнес. Я очікую від Ради конкретних та діючих пропозицій в сфері економічного розвитку, які дозволять підтримати українських підприємців у короткостроковій перспективі та окреслять зони економічного зростання в коротко- та довгостроковій перспективі в умовах глобальної економічної рецесії і можливих протекціоністських заходів зі сторони торговельних партнерів України», - підкреслив Глава Уряду.

    Зі свого боку представник Центру економічного відправлення Кирило Криволап презентував детальну модель взаємодії Ради з незалежними аналітичними центрами, експертами, донорами і окреслив ключові існуючі проблеми в економічній сфері, які потребують першочергового вирішення.