• In English
 • Пункти незламності: Знайти своє безпечне місце миттєво

  На сьогодні по всій Україні відкрито 10 801 Пункт незламності – місця, де передбачені тепло, вода, електрика, мобільний зв'язок, інтернет, місце для відпочинку, аптечки та забезпечення для мам і дітей.

  У “сплячому режимі”, тобто готові до відкриття в разі необхідності, ще 2 518. 96 з них – на вокзалах. Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури координує розгортання Пунктів незламності, очолює Штаб підготовки – Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

  Відсьогодні у застосунку Дія стала доступна карта Пунктів незламності. Тепер українці зможуть легко, зручно і швидко перевірити наявність послуг в найближчому до них пункті, а також дізнатися дорогу до нього.

  Під час пошуку Пункту незламності важливо обрати вашу область і завантажити мапу. Це забезпечить доступні до інформації та мапи навіть в умовах блекаутів, відсутності світла або інтернету.

  Також у Дії можна встановити фільтр і знайти локацію з необхідними опціями — пандус, інтернет, мобільний зв'язок, генератор тощо. На мапі з’являться лише ті пункти, де ці опції доступні. Далі вибираєте необхідний Пункт незламності й можете бути впевнені, що матимете змогу зарядити телефон, зателефонувати рідним чи просто зігрітися.

  Щоб отримати послугу:

  • авторизуйтеся в застосунку
  • натисніть Послуги — Пункти незламності
  • ознайомтеся з інформацією та натисніть Далі
  • виберіть свою область та завантажте мапу. У подальшому мапа буде доступна для використання офлайн
  • перейдіть до мапи та надайте доступ до своєї геолокації. Тоді Дія покаже пункти незламності в радіусі 1,5 км. Якщо не хочете ділитися своїм розташуванням, можете знайти пункти за допомогою масштабування;
  • за бажанням відфільтруйте пункти;
  • натисніть кнопку Прокласти маршрут.

  З міркувань безпеки геолокації Пунктів незламності не відображаються в Херсонській, Донецькій, Запорізькій, Луганській та частково Харківській, Чернігівській, Дніпропетровській і Миколаївській областях.


  Завдяки зусиллям Мінінфраструктури на сьогодні у всіх регіонах досягнуто, а в багатьох перевиконано плановий показник розгортання пунктів незламності. Розгортання пунктів незламності відбувається зусиллями обласних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування, ДСНС України, відповідального бізнесу, Укрзалізниці та Нацполіції.