• In English
 • Проведено міжнародний захід «Тиждень Відкритого Уряду. 7 країн Live».
  опубліковано 20 травня 2021 року о 15:45

  18 та 19 травня 2021 р. відбувся міжнародний захід «Тиждень Відкритого Уряду. 7 країн Live».

  За ініціативи української та киргизької команд Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»  на спільному майданчику об’єдналися представники робочих та координаційних органів Ініціативи з 7-ми країн-учасниць Партнерства: Азербайджану, Вірменії, Грузії, Киргизстану, Молдови, Монголії та України.

  Протягом двох днів учасники взяли участь у дискусійному семінарі для обміну досвідом з впровадження Ініціативи, обговорення досягнень і викликів та стратегічній сесії для спільного напрацювання пропозицій стосовно удосконалення реалізації Ініціативи.

  Під час дискусійного семінару заступник директора Департаменту інформації та взаємодії з громадськістю, завідуюча відділом Секретаріату Кабінету Міністрів Наталія Окша ознайомила представників міжнародної спільноти з інноваційними підходами до відкритого урядування, що застосовуються українським Урядом. Зокрема, йшлося про практики спільнотворення планів дій з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», партнерство з громадянським суспільством під час реалізації відповідних зобов’язань. Такий підхід дозволяє впроваджувати в Україні важливі механізми відкритого урядування, наприклад, систему прозорих закупівель, сервіси відкритого бюджету, інструменти доступу до інформації, розкриття бенефіціарних власників, створення онлайн-платформи ВзаємоДія та ін.

  Співголова Координаційної ради з питань реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» Олеся Архипська представила досягнення Ініціативи в Україні з точки зору активного партнера Уряду від громадського сектору.

  Під час стратегічної сесії спільно вдалося визначити 103 проблемні питання, пов’язані з впровадженням Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» на глобальному, національному і місцевому рівнях, а також 83 ідеї для їх вирішення.