• In English
 • Проведені впродовж лютого на Херсонщині земельні торги залучили до місцевих бюджетів 199 тис. грн

  За результатами земельних торгів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області у лютому 2020 року, реалізовано права оренди на 18 ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа земель, переданих у оренду за результатами аукціонів, склала 409,32 гектара.

  Загалом було оголошено торги стосовно земельних ділянок загальною площею 632,08 га, розташованих у 5 районах Херсонської області. Права оренди на найбільшу кількість земельних ділянок реалізовано у Олешківському районі – 9 лотів, у Генічеському та Білозерському районах – по 4 лоти. Найбільша кількість учасників змагалася за права оренди на земельну ділянку у Високопільському районі (4 учасники). Місцеві бюджети отримали 199,09 тис. грн орендної плати за перший рік користування земельними ділянками.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».