• In English
 • Протягом січня-жовтня 2019 року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 37 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 19 листопада 2019 року о 12:38

  За результатами проведених фахівцями Західного офісу Держаудитслужби ревізій протягом січня-жовтня виявлено 117,7 млн грн втрат матеріальних та фінансових ресурсів.

  Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на 37 млн грн, у тому числі втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених контрольними заходами у попередні роки.

  Правоохоронним органам передано матеріали 38 ревізій. За матеріалами ревізій розпочато 25 досудових розслідувань.

  За недотримання законодавства 116 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

  З початку року завершено 28 державних фінансових аудитів діяльності суб’єктів господарювання, виконання місцевих бюджетів та бюджетних програм, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення чи ризикові операції, що призвели чи можуть призвести до упущення вигод чи непродуктивних витрат на суму майже 248 млн грн, та порушення законодавства, що призвели до втрат 9,1 млн грн фінансових і матеріальних ресурсів.

  Об’єктам контролю надано 191 пропозицію для покращення їх фінансового стану, 152 з яких враховано. Через належне реагування на рекомендації державних аудиторів відшкодовано втрат, допущених через неефективні управлінські дії, на понад 68,1 млн грн.

  Дев’ятнадцять інформацій про результати аудитів та вісім аудиторських звітів направлено правоохоронним органам та один аудиторський звіт долучено до кримінального провадження.