• In English
 • Протягом січня 2020 року аудитори Івано-Франківщини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 3,5 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 13 лютого 2020 року о 11:10

  Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області протягом січня 2020 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 3,53 млн грн.

  До правоохоронних органів передано матеріали 3 контрольних заходів, відкрито 1 кримінальне провадження. За допущені фінансові порушення 4 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, прийнято 1 управлінське рішення.

  До підприємств та установ, де виявлені порушення, у 2 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

  Окрім того, під час державних фінансових аудитів встановлено неефективних управлінських дій чи рішень та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод, непродуктивних витрат на суму 29,8 млн грн. За результатами державних фінансових аудитів враховано 30 пропозицій.

  Випадків притягнення працівників Управління до відповідальності за порушення вимог антикорупційного законодавства в звітному періоді немає.