• In English
 • Протягом серпня поточного року в Сумській області продано права оренди на 15 земельних ділянок сільгосппризначення

  Протягом серпня поточного року під час земельних торгів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру в Сумській області, продано право оренди 15 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею понад 273,1 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 631,27 тис. грн, які орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад сумського регіону.

  В результаті аукціонів ставка орендної плати в Сумській області становить 8,1-98,9% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

  Найдорожчими стали земельні ділянки площею понад 33 га та площею понад 18 га, що розташовані на території Бочечківської сільської ради Конотопського району Сумщини, оренда плата за які зросла до 52,68% та 88,12% від нормативної грошової оцінки (у грошовому еквіваленті – 150,37 тис. грн і 107,04 тис. грн відповідно).

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».