• In English
 • Протягом І півріччя 2021 року вінницькі аудитори забезпечили відшкодування понад як 133 млн грн втрат
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 07 липня 2021 року о 08:39

  За результатами 26 ревізій фінансово-господарської діяльності та 25 перевірок державних закупівель, проведених фахівцями Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області у січні – червні поточного року, виявлено 142,8 млн грн втрат фінансових і матеріальних ресурсів.

  З початку року завершено 2 державні фінансові аудити, під час яких виявлено неефективних управлінських рішень на майже 60 млн грн.

  Вжитими заходами вдалося забезпечити відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 133,2 млн грн, а також отримати економічного ефекту на суму майже 68 млн грн від упровадження пропозицій за результатами державних фінансових аудитів.

  За допущені фінансові порушення та порушення законодавства про закупівлі притягнуто до відповідальності 127 посадових осіб об’єктів контролю (96 – до адміністративної, 31 – до матеріальної та дисциплінарної, зокрема 6 звільнено із займаних посад).

  До підприємств, установ та організацій, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 17 фінансових санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень/асигнувань.

  За результатами проведених ревізій, перевірок та аудитів органи місцевої влади та самоврядування, а також керівники об’єктів контролю прийняли 73 управлінських рішень.

  Для належного реагування до правоохоронних органів передано 22 матеріали заходів державного фінансового контролю, на підставі яких розпочато 8 досудових розслідувань та вручено 4 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 84,3 млн грн.