• In English
 • Протягом дев’яти місяців 2021 року житомирські аудитори забезпечили відшкодування втрат на 28,4 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 28 жовтня 2021 року о 09:21

   

  Упродовж січня – вересня 2021 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області забезпечили усунення 28,4 млн грн втрат фінансових і матеріальних ресурсів.

  Від упровадження рекомендацій, наданих за результатами державних фінансових аудитів, досягнуто економічного ефекту на загальну суму понад 78 млн грн.

  До підприємств, установ та організацій, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 21 фінансову санкцію у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами. За результатами проведених ревізій, перевірок та аудитів органи місцевої влади та самоврядування, а також керівники об’єктів контролю прийняли 22 управлінських рішення.

  За вчинені фінансові порушення 52 посадових особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 9 – до матеріальної та дисциплінарної, 4 особи звільнено з посади.

  Для належного реагування до правоохоронних органів передано 33 матеріали заходів державного фінансового контролю, на підставі яких розпочато 14 досудових розслідувань та вручено 19 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Перед органом прокуратури ініційовано 3 позови щодо усунення виявлених порушень.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму понад 720 тис. гривень.