• In English
 • Протягом 2017 року хмельницькі аудитори забезпечили відшкодування втрат на понад 25 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 03 січня 2018 року о 09:44

  Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області впродовж 2017 року забезпечили відшкодування втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму 25,3 млн грн. Загалом же за результатами проведених минулого року контрольних заходів хмельницькі аудитори виявили втрат на понад 43 млн грн.

  Завдяки роботі аудиторів порушники повернули до державного та місцевого бюджету майже 7 млн грн.

  Матеріали 30 ревізій передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їхнього розгляду розпочато 13 досудових розслідувань та вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності  притягнуто 48 осіб, до матеріальної – 85.

  Окрім цього, за порушення бюджетного законодавства у 31 випадку до установ і організацій, де виявлено порушення, застосовано фінансові санкції.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України минулого року надіслано інформацію щодо 5 фінансових операцій, які підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 9,1 млн грн.

  За результатами державних фінансових аудитів об’єкти контролю врахували 65 пропозицій і рекомендацій, що їх надали державні аудитори, завдяки чому отримано економічний ефект (додану вартість) на 9,1 млн грн.