• In English
 • Протидія булінгу, безпека на дорозі та в школі – розпочався конкурс фото- і відеоробіт серед школярів «Безпечна країна»
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 06 травня 2019 року о 19:12

  В Україні стартував конкурс учнівських фото- та відеоробіт «Безпечна країна». Про це йшлося сьогодні, 6 травня 2019 року, під час відкриття 5 Глобального тижня безпеки дорожнього руху.

  Конкурс проходитиме за двома темами: молодь за безпеку дорожнього руху; протидія булінгу (цькуванню) в закладах освіти.

  «Ми маємо сумну статистику – 2018 року в дорожньо-транспортних пригодах загалом загинуло 176 дітей. З них 12 самі спровокували аварії. Щодо цькування, то понад 37% дітей ставали жертвами образ, знущань та принижень інших підлітків. Кожен з нас повинен розуміти, що виховання здійснюється передусім через власний приклад – приклад, який показують батьки, вчителі та інші громадяни. Тобто безпека дітей – це наша спільна справа. І ми сподіваємося, що через цей конкурс, через фото та відео, які надсилатиме молодь, зможемо краще достукатися до сердець інших дітей. Тому я маю велику надію на активність учнів та безліч робіт», – зазначив під час відкриття заходу перший заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей.

  Строк подання робіт – до 18 жовтня 2019 року. Долучитися можуть учні та вихованці закладів освіти – як індивідуально, так і колективно. Вікових обмежень щодо участі в конкурсі немає.

  Докладніше ознайомитися з умовами змагань можна за посиланням.

  Фінал конкурсу та визначення переможців відбудеться у листопаді 2019 року. Автори найкращий робіт отримають цінні призи.

  З кращих фоторобіт створять виставку. Окрім цього, найбільш успішні фото та відео використають для соціальної реклами на телебаченні та в Інтернеті.

  Конкурс проходить у межах однойменного соціального проекту «Безпечна країна». Він спрямований на те, щоб запобігти проявам усіх видів насильства та травматизму в закладах освіти, на дорозі, а також привернути увагу суспільства до цих проблем.

  Засновниками проекту є Міністерство освіти і науки, Міністерство інформаційної політики та Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод». Відповідний меморандум було підписано 12 квітня 2019 року.

  Нагадуємо, що у квітні Міністерство освіти і науки запустило онлайн-курс із протидії булінгу – останній його модуль вже доступний до перегляду.