• In English
 • Профільний Комітет Верховної Ради високо оцінив роботу з модернізації центру олімпійської підготовки «Конча-Заспа»
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 25 квітня 2019 року о 10:53

  24 квітня в олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа» відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

  На початку заходу Міністр молоді та спорту Ігор Жданов разом з директором НСЦ Андрієм Крилюком ознайомили парламентарів на чолі з головою Комітету народним депутатом Артуром Палатним із роботою центру, умовами проживання та тренування спортсменів.

  Міністр звернув увагу народних обранців на проведену кропітку роботу з облаштування олімпійської бази. Так, протягом двох останніх років для поліпшення матеріально-технічної бази підприємства було проведено ряд капітальних ремонтів приміщень та систем, закуплено значний перелік  сучасного спортивного обладнання та інвентарю, розроблено проектно-конструкторську документацію на загальну суму 32 493,2 тис. грн.

  За словами Ігоря Жданова, за рахунок відремонтованих нових площ значно збільшено перелік видів спорту, які можуть використовувати «Кончу-Заспу» для проведення навчально-тренувальних зборів.

  Олімпійська база стала центром підготовки як для вітчизняних, так й іноземних збірних з боксу, боротьби, дзюдо, тхеквондо (ВТФ), гімнастики спортивної, легкої та важкої атлетики, пауерліфтингу, сучасного п’ятиборства, фехтування, стрільби з лука, гандболу та  футболу.

  Голова Комітету Артур Палатний разом з колегами позитивно відзначили той великий обсяг роботи, який було зроблено на «Конча-Заспі» з 2017 року, та спільно з народними депутатами пообіцяв сприяти  у виділенні коштів державного бюджету на подальшу розбудову олімпійського центру.

  Наразі керівництво НСЦ докладає зусиль щодо розширення території шляхом отримання в постійне користування суміжної земельної ділянки для розміщення значної кількості важливих для спорту площинних відкритих спортивних споруд. Такі заходи дозволять компенсувати українській спортивній інфраструктурі ті об’єкти, які знаходяться на території тимчасово окупованої АР Крим.