• In English
 • Процес розведення військ (сил) реалізується в рамках досягнутих у попередні роки домовленостей у Мінську, – Командувач Об’єднаних сил
  Міністерство оборони України, опубліковано 29 жовтня 2019 року о 18:57

  Сьогодні, 29 жовтня 2019 року, розпочався процес розведення з обох сторін (дзеркально) на ділянці № 2 у районі населеного пункту Золоте-4, що на Луганщині.

  «Хочу підкреслити, процес розведення військ (сил) реалізується в рамках досягнутих у попередні роки домовленостей у Мінську. Зокрема, Протоколу від 5 вересня 2014 року, Меморандуму від 19 вересня 2014 року, а також комплексу заходів з виконання Мінських угод від 12 лютого 2015 року», – повідомив на брифінгу Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

  У 2016 році було підписане рамкове рішення тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів на трьох ділянках, межі яких закріплені у домовленостях: це Золоте, Петрівське та Станиця Луганська.

  «Наразі, як відомо, заходи щодо розведення завершені в Станиці Луганській. Триває реалізація заходів щодо розведення в н. п. Золоте», – зазначив Командувач Об’єднаних сил.

  Генерал-лейтенант Володимир Кравченко окремо наголосив, що процес розведення військ на окремих ділянках лінії бойового зіткнення має на меті передусім запобігти загрозам для мирного населення, яке проживає у прифронтовій зоні, а також зберегти життя і здоров’я військовослужбовців Збройних Сил України.