• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з 26-ою річницею від часу створення Управління державної охорони України
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 15 січня 2018 року о 13:14

  Шановні військовослужбовці!
  Дорогі ветерани!

  Від імені Кабінету Міністрів України та від себе особисто вітаю з 26-ою річницею від часу створення Управління державної охорони України!

  Військовослужбовці Управління державної охорони України на високому професійному рівні здійснюють державну охорону органів державної влади, забезпечують безпеку посадових осіб та глав іноземних делегацій.

  Сучасний світ приховує новітні виклики та загрози. У складних політичних, соціально-економічних умовах сьогодення, на яке припадає здійснення важливих реформ в усіх сферах життєдіяльності країни, зростає реальність загроз для інститутів держави. У таких умовах виконуючи відповідальні завдання, особовий склад Управління державної охорони України завжди проявляє високий професіоналізм, витримку і готовність у будь-яку хвилину стати на захист нашої державної незалежності.

  Упевнений, що військовослужбовці Управління державної охорони України і надалі будуть сумлінно виконувати свої професійні обов’язки, вірні військовій присязі, віддані рідній країні.

  Шановні колеги! Ще раз вітаю Вас зі святом! Зичу професійного зростання і нових здобутків, міцного здоров’я і добробуту, родинного тепла і мирного завтрашнього дня.

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                Володимир ГРОЙСМАН