• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня працівників харчової промисловості
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 жовтня 2018 року о 09:00

  Шановні друзі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників харчової промисловості.

  Сьогодні харчова індустрія є однією з провідних та високорозвинутих галузей українського агропромислового комплексу, об’єднуючи в собі понад 40 підгалузей і виробництв, де зосереджено близько 15 тисяч малих і великих суб’єктів господарювання. Українська харчова продукція з кожним роком завойовує нові ринки збуту і становить значну частку експортного потенціалу нашої економіки. Висока динаміка розвитку, впровадження новітніх технологій у виробничий процес і багатолітній досвід працівників галузі дають усі підстави говорити про великі перспективи харчової індустрії.

  Висловлюю подяку всім, хто обрав цю важливу сферу і професію, адже саме завдяки Вашій самовідданій праці в Україні виробляється продукція світового рівня, яка високо цінується як на внутрішньому ринку, так і на міжнародних продовольчих майданчиках.

  Упевнений, що спільними зусиллями, спрямованими на реалізацію державної політики щодо розвитку харчової промисловості, ми і надалі будемо впевнено рухатися до головної мети − досягнення високих стандартів життя українського народу.

  Бажаю кожному з Вас міцного здоров’я, злагоди, достатку, натхнення, успіхів та здобутків на професійному шляху!

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                      Володимир ГРОЙСМАН