• In English
 • Привітання Володимира Гройсмана з Міжнародним жіночим днем
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 08 березня 2018 року о 09:00

  Дорогі українки!

  Вітаю з яскравим весняним святом!

  У нашому суспільстві з давніх-давен жінки користуються належною шаною і повагою, а їх внесок у суспільні процеси, що відбуваються в Україні, важко переоцінити. В усіх сферах українські жінки досягають значних висот, роблять успішну кар’єру, водночас – вони дарують нове життя, надихають чоловіків на нові звершення і є рівноправними партнерами.

  Сьогодні Україна рухається у правильному напрямку, посилено інтегруючись до західної демократичної культури, котра передбачає належну присутність жінок в органах державної влади, на керівних і відповідальних посадах. І наше спільне завдання – побудова такого гармонійного та справедливого суспільства в Україні, коли всі громадяни матимуть рівні можливості для реалізації своїх прав.

  Україна невпинно змінюється, але незмінним залишається найголовніше – наша повага до жінок, наша любов і вдячність, які разом із нами все життя.

  Дорогі українки! Бажаю Вам невичерпної енергії і натхнення на здійснення великих і малих справ, щастя в особистому житті!

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                                        Володимир ГРОЙСМАН

  Привітання Володимира Гройсмана з Міжнародним жіночим днем