• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем юриста
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 08 жовтня 2018 року о 09:00

  Шановні юристи!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю Вас із професійним святом – Днем юриста!

  Головним завданням від перших днів незалежності є становлення правової, справедливої, демократичної держави. Для реалізації цього суспільного запиту потрібна безпрецедентна рішучість і солідарність соціальних інститутів і громадянського суспільства, тому що десятиліттями формувалася система відносин у державі, яка виявилась повністю враженою корупцією, наслідки якої ми досі відчуваємо і докладаємо для її подолання значних зусиль.

  Системні зміни у країні, які запроваджує Уряд, неможливі без реформи судової гілки влади, системи судочинства, без якісного перезавантаження роботи правоохоронних органів. Поступово, крок за кроком, ми рухаємося до поставленої мети і досягли вже значних успіхів. Ми й надалі докладатимемо всіх зусиль, щоб прискорити ці процеси, вийти на новий щабель розвитку суспільних відносин.

  Цими змінами ми завдячуємо, перш за все Вам – українським юристам, Вашій професійності та твердій волі. Саме юристи стоять на варті законності, порядку і першими сигналізують про необхідність змін у тій чи іншій царині суспільних відносин.

  Висловлюю подяку всім юристам за якісну роботу, без якої були б неможливими зміни на краще у країні. Наше спільне завдання – підготувати надійну основу для повноцінної реалізації правової держави. Адже без цих доленосних змін Україна не зможе досягти успіхів у внутрішніх перетвореннях та в євроатлантичній інтеграції. Долаючи корупцію сьогодні, ми захищаємо майбутнє нашої країни та наших дітей.

  Бажаю українським юристам професійного зростання, міцного здоров’я, благополуччя, миру!

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                             Володимир ГРОЙСМАН

   

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем юриста