• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем ветерана і Міжнародним днем осіб похилого віку
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 01 жовтня 2018 року о 09:00

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем ветерана і Міжнародним днем осіб похилого віку!

  Усі учасники бойових дій, які будь-коли захищали нашу Батьківщину зі зброєю в руках, користуються в Україні беззаперечною повагою і підтримкою. Український народ надзвичайно вдячний своїм захисникам за мужність і героїзм, за сміливу громадянську позицію та готовність ризикувати життям заради своїх близьких та нашої спільної свободи. Тому турбота про ветеранів бойових дій, створення для них комфортних умов є для нас моральним обов’язком. Безбар’єрне суспільство, курси психологічної реабілітації, програми працевлаштування, належний соціальний захист – ми зобов’язані втілити ці елементи в життя для того, щоб українські ветерани знали, що наше суспільство ніколи не залишить їх напризволяще.

  Турбота про людей похилого віку є одним з основних обов’язків будь-якої держави, що декларує свої гуманістичні цінності та соціальну спрямованість. Забезпечення комфортних умов старості є однією з найважливіших умов гармонійно розвинутого суспільства, що дбає про усіх своїх громадян. Належна політика держави щодо людей похилого віку не обмежується гідним пенсійним забезпеченням, а передбачає створення умов для активної участі літніх осіб у громадському житті, забезпечення їх необхідним рівнем медичного обслуговування, побудову середовища, у якому неможлива будь-яка дискримінація за віковою ознакою. Нашою метою є суспільство, в якому однаково комфортно почуватимуть себе усі його члени, в тому числі люди похилого віку.

  Висловлюю подяку всім ветеранам бойових дій за віддану службу Батьківщині! Висловлюю вдячність усім людям похилого віку за багаторічну працю, яка прославляє Вас та усе наше суспільство! Бажаю усім міцного здоров’я і довголіття, матеріального достатку та впевненості у завтрашньому дні!

  З повагою 

  Прем’єр-міністр України                               Володимир ГРОЙСМАН