• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Сухопутних військ України
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 12 грудня 2017 року о 09:00


  Шановні захисники!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем Сухопутних військ України!

  Сухопутні війська є найчисельнішим видом Збройних Сил і відіграють важливу та провідну роль у забезпеченні обороноздатності нашої країни. На бійців Сухопутних військ покладені особливо ризиковані завдання у зоні проведення антитерористичної операції, на них лягає основний тягар у протистоянні з ворогом та захисті української території. Військовослужбовці Сухопутних військ, які ведуть бойові дії на суходолі, є основною ударною силою Збройних Сил, а отже є обличчям сучасного Українського війська, продовжують його гідну та величну історію. Тому питання фінансування Збройних Сил є одним з пріоритетних для Уряду. Вже в 2020 році українська армія повинна повністю досягнути базових стандартів НАТО та відповідати критеріям членства в Альянсі. Насамперед, такі реформи та модернізація стосуються Сухопутних військ, що забезпечить Україну надійним захистом кращого світового рівня.

  Приємно відзначити, що базуючись на Сухопутних військах, на наших очах створюється сучасна модель Збройних Сил – високоефективних, оптимальних за чисельністю, мобільних, добре озброєних, здатних виконувати завдання у будь-яких умовах. У питанні розбудови нашої армії ми досягли значних успіхів. Сухопутні війська – це той “міцний горішок”, який виступає гарантом безпеки нашої країни, це якісне управлінське та логістичне поєднання ракетних військ і артилерії, авіації та протиповітряної оборони, механізованих і танкових підрозділів, спеціальних військ і системи інженерно-технічного та тилового забезпечення.

  Висловлюю подяку всім військовослужбовцям Сухопутних військ за чесну службу, гідне виконання військового обов’язку, відданість Батьківщині, високий професіоналізм у військовій справі, мужність та відвагу, проявлені у боях з ворогом.

  Вічна пам’ять загиблим воїнам!

  Бажаю усім бійцям Сухопутних військ міцного здоров’я, бойової удачі та вдалого повернення до рідних домівок!

  Слава Україні!             Героям Слава!

   

  Прем’єр-міністр України                                             Володимир ГРОЙСМАН