• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 29 липня 2019 року о 09:00

  Шановні друзі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України!

  Бійці Сил спеціальних операцій героїчно несуть службу у найгарячіших точках проведення операції Об’єднаних сил. Разом з набуттям безцінного бойового досвіду Сили спеціальних операцій продовжують розвиватися і вдосконалюватися. Підрозділи Сил спеціальних операцій беруть активну участь у спільних навчаннях з арміями країн-членів НАТО та Сполучених Штатів Америки, впроваджують стандарти Альянсу, а деякі з них уже практично готові до отримання сертифікату на повну відповідність стандартам НАТО.

  Розуміючи важливість підрозділів Сил спеціальних операцій, Уряд приділяє належну увагу їх потребам. Питання матеріально-технічного оснащення наших бійців та їх захисту є одним із ключових у процесі реформування війська. Подальший розвиток і реформування Збройних Сил є безумовним пріоритетом Уряду, тому військовослужбовці Сил спеціальних операцій можуть і надалі розраховувати на максимальне сприяння Уряду у забезпеченні функціонування підрозділів та задоволенні їх потреб.

  Висловлюю подяку військовослужбовцям Сил спеціальних операцій за мужність і героїзм, виявлені у боротьбі на сході нашої країни! Бажаю Вам міцного здоров’я та воєнної удачі!


  З повагою


   

  Прем’єр-міністр України                                   Володимир ГРОЙСМАН 

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України