• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем прикордонника
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 30 квітня 2019 року о 09:00


  Шановні друзі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем прикордонника!

  У час ворожої агресії проти нашої держави роль прикордонної служби значно зростає. Суспільство очікує від прикордонників злагоджених дій щодо захисту державного кордону в умовах гібридної війни та викликів.

  Уряд докладає всіх зусиль, щоб державний кордон став нездоланним європейським валом для ворога – надійно захищеним та технічно обладнаним. Пріоритетним завданням залишається посилення соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей, насамперед забезпечення їх житлом.

  Разом з іншими силовими структурами ми здійснюємо модернізацію прикордонної служби, впроваджуємо нові сучасні методи діяльності, покращуємо її матеріально-технічне оснащення. Наша стратегічна мета – приведення стандартів Державної прикордонної служби України у відповідність із стандартами НАТО. У цьому процесі ми покладаємося на професіоналізм фахівців служби, яким, я впевнений, до снаги виконувати завдання найвищої складності.

  Висловлюю подяку за сумлінне та самовіддане виконання конституційного обов’язку, вагомий внесок у зміцнення непорушності наших кордонів, захист державного суверенітету та територіальної цілісності України. Бажаю Вам міцного здоров’я і достатку, професійних успіхів та нових досягнень на службі нашої держави та суспільства!

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                               Володимир ГРОЙСМАН 

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана  з Днем прикордонника