• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників водного господарства
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 02 червня 2019 року о 09:00


  Шановні друзі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем працівників водного господарства!

  Раціональне управління природними ресурсами та їх ощадливе використання – важлива умова для подальшого соціального-економічного розвитку нашої країни. Працівники галузі водного господарства гідно виконують відповідальну роботу із забезпечення наших громадян і всіх секторів економіки та промисловості водними ресурсами. Галузь на належному рівні задовольняє продовольчі потреби країни, сприяє підвищенню високих стандартів якості життя суспільства.

  Ми живемо в час складних соціальних, економічних та екологічних викликів. Саме тому на галузь покладено ряд завдань, без виконання яких неможливий подальший розвиток країни: впровадження європейських підходів в управлінні водними ресурсами, запровадження сучасних технологій їх використання та  удосконалення водного законодавства. Завдяки сумлінній праці фахівців водного господарства багато з цих завдань успішно виконуються.

  Бажаю галузі подальшого розвитку, а всім працівникам – невичерпної енергії, професійного зростання, добробуту і миру.


  З повагою


  Прем’єр-міністр України                                   Володимир ГРОЙСМАН

   

   

   

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників водного господарства