• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників освіти
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 07 жовтня 2018 року о 09:00


  Шановні педагоги, вчителі, вихователі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

  Реформування сфери освіти є одним з пріоритетів Уряду, адже високий інтелектуальний рівень громадян є фундаментом подальшого розвитку суспільства, запорукою якісних змін в усіх суспільних сферах. Ми змінюємо процес навчання на всіх рівнях для досягнення в середньостроковій перспективі відчутного результату і високої якості української освіти. Найважливішою ланкою в цьому процесі, безумовно, є саме вчителі, педагоги, вихователі. Від Вашої наполегливості та успіху, без перебільшення, залежить майбутнє України.

  Реформа освіти – комплексна система заходів, здійснення яких дасть змогу створити принципово нове середовище, що враховуватиме потреби всіх учасників освітнього процесу, сприятиме їх розвитку і продуктивній співпраці. Ці інновації ми розпочали з запровадження масштабної реформаторської програми “Нова українська школа”, головна мета якої – створити школу та шкільне середовище нового покоління, де буде приємно навчатись, і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

  Першочерговим завданням є створення умов для підвищення престижу праці педагогів, забезпечення можливостей для розкриття особистого потенціалу. Впевнений, що саме професіоналізм освітян, готовність до викликів сучасного світу в усіх сферах життя є необхідними якостями, на яких базується реформа і наша віра в її успіх.

  Водночас розумію, що передумовами успішного реформування є належне створення комфортних умов праці, гідна винагорода. Уряд та Міністерство освіти і науки наполегливо працюють над тим, щоб освітяни мали заслужену повагу в суспільстві, відчували захищеність і впевненість у завтрашньому дні. Вірю в те, що спільними зусиллями нам вдасться досягти мети –  змінити не лише вітчизняну сферу освіти, а й усю країну.

  Висловлюю щиру подяку всім українським освітянам за професіоналізм та любов до обраної справи. Бажаю Вам міцного здоров’я, довголіття, професійних успіхів та вдячності вихованців!

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                               Володимир ГРОЙСМАН 

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників освіти