• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників морського та річкового флоту
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 01 липня 2018 року о 09:02

      

    

  Шановні друзі!

  Від імені Уряду України та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем працівників морського та річкового флоту!

  В умовах розвитку економіки, пожвавлення господарського життя у країні питання річкової та морської інфраструктури займає важливе місце у плануванні національних транспортних та пасажирських перевезень. Вартість таких перевезень є в рази нижчою, ніж іншими видами транспорту, що робить існування розвинутого морського та річкового флоту необхідною умовою оптимізації логістичних процесів в економіці ХХІ століття.

  У нещодавно прийнятій Урядом Транспортній стратегії України до 2030 року важлива увага приділяється реформуванню морського і річкового транспорту. Наше завдання – відновити потужності українського флоту, створити розгалужену мережу вантажних і пасажирських перевезень річковими шляхами, забезпечити входження вітчизняних морських портів до переліку найбільших контейнерних портів світу.

  Так, утворення Державної служби морського та річкового транспорту покликане забезпечити створення належних умов роботи на цьому ринку, запровадження сучасної бізнес-моделі його функціонування, закріплення світових стандартів безпеки, відкритості та прозорості тощо. Упевнений, що високий фаховий рівень працівників вітчизняного морського і річкового флоту дає змогу виконати ці завдання та створити сучасну, інтегровану у світову інфраструктуру систему водного транспорту.

  Висловлюю подяку всім працівникам українського флоту за високий професіоналізм та наполегливу працю для розвитку річкової та морської галузей! Бажаю Вам міцного здоров’я і довголіття, нових професійних досягнень та кар’єрного росту.

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                               Володимир ГРОЙСМАН 

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників морського та річкового флоту