• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 липня 2019 року о 09:00

  Шановні друзі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості!

  Гірничо-металургійний комплекс є провідною галуззю вітчизняної промисловості та відіграє значну роль у  розбудові економіки нашої держави, примноженні її багатств та підвищенні добробуту населення.

  Професія металурга – одна з найважчих і почесних. Завдяки характеру, загартованому нелегкою працею, і відданості своїй справі багато поколінь металургів зміцнюють промислову потужність нашої держави, підносять її авторитет у світі.

  Сьогодні перед Вами стоять складні завдання – впровадження нових технологій, підвищення конкурентоспроможності продукції, забезпечення раціонального використання всіх видів ресурсів, збереження навколишнього природного середовища.

  У день Вашого професійного свята висловлюю щиру вдячність усім працівникам і ветеранам галузі за високий професіоналізм, відповідальність, патріотизм, багаторічну сумлінну працю на благо України.

  Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру та злагоди, нових виробничих досягнень!


  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                       Володимир ГРОЙСМАН


  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості