• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників легкої промисловості
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 червня 2019 року о 09:00

  Шановні працівники легкої промисловості!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом — Днем працівників легкої промисловості!

  Легка промисловість є однією з найважливіших галузей виробництва, що задовольняє побутові матеріальні потреби всієї країни. Від стану легкої промисловості залежить не лише розвиток інших галузей народного господарства, а і якість життя та побуту громадян.

  Уряд приділяє належну увагу розвиткові галузі, її реформуванню і модернізації. Стратегічно важливим аспектом розвитку галузі є залучення зовнішніх і внутрішніх інвестицій та створення умов для створення нових підприємств. Завдяки розширеним можливостям, які з’явились у місцевої влади внаслідок децентралізації, відкриття нових підприємств, зокрема легкої промисловості, уже стало звичним явищем для українських регіонів. Це сприяє створенню десятків тисяч робочих місць і загальному пожвавленню регіональної та національної економік. Тому Уряд розглядає легку промисловість як одну з найбільш перспективних та конкурентоспроможних галузей виробництва.

  Висловлюю подяку всім працівникам легкої промисловості нашої країни за складну і висококваліфіковану працю! Бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту і подальших професійних успіхів!


  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                   Володимир ГРОЙСМАН 


  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників легкої промисловості