• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівника податкової та митної справи України
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 18 березня 2018 року о 09:01

  Шановні друзі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом!

  Фіскальна та митна служби є одними з основних органів нашої держави, завдяки яким забезпечуються надходження до державного бюджету. Робота податківців та митників життєво необхідна для збалансованого функціонування економіки та зростання її фінансово-економічних потужностей.

  В умовах реформування українського суспільства на податківців та митників покладається додаткова відповідальність. Наше спільне завдання – побудувати чітку податкову систему, яка стане не лише ефективною і зрозумілою для громадян, а й унеможливить будь-які корупційні ризики. Від роботи ж митників залежить формування сприятливих умов для розмитнення товарів, провадження українськими підприємствами зовнішньоекономічної діяльності, повноцінне функціонування товарного імпорту та експорту.

  Від працівників податкової та митної справи залежить формування бізнес-клімату та інвестиційної привабливості нашої країни, розвиток регіональної і національної економіки. Разом ми маємо зробити так, щоб будь-яка економічна діяльність в Україні провадилася без перешкод з боку контролюючих органів, а самі вони перетворилися на сучасні та комфортні для громадян сервісні служби.

  Бажаю нашим податківцям і митникам професійного зростання, нових звершень, життєвих гараздів. Впевнений, що разом ми здійснимо важливі перетворення і утвердимо принципи ефективності, відкритості та відповідальності перед державою та суспільством.

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                      Володимир ГРОЙСМАН