• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем піхоти
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 06 травня 2019 року о 09:00

  Шановні військовослужбовці!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю усіх військовослужбовців піхотних військ Збройних Сил України з професійним святом – Днем піхоти!

  Піхотні війська є основною ударною силою будь-якої армії світу, на яку покладаються основні завдання з ведення бойових дій. Саме військовослужбовці механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил приймають на себе основний удар ворога на сході країни. Від початку російської агресії піхота проявила себе як відважні бійці, які здатні виконувати найскладніші завдання та на яких можна покластися.

  Разом із загальним реформуванням Збройних Сил у піхотних підрозділах також проводиться модернізація. Наша стратегічна мета – членство в НАТО, а отже, ми наполегливо працюємо над приведенням стандартів українського війська у відповідність із стандартами Альянсу. Українська армія вже входить до числа найсильніших армій Європи та світу, і ми мусимо продовжити рух у цьому напрямку. Сфера безпеки та оборони є безумовно пріоритетною для Уряду, адже йдеться про саме існування нашої держави.

  Дякую військовослужбовцям піхотних частин і підрозділів за вірну і професійну службу народу України, за мужність і героїзм, проявлені у час найжорсткішого протистояння на сході країни! Бажаю Вам міцного здоров’я та щасливого повернення до власних домівок!

  З повагою

   Прем’єр-міністр України                                   Володимир ГРОЙСМАН 

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем піхоти