• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем молоді
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 30 червня 2019 року о 09:00

  Шановні співвітчизники!


  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем молоді!

  Українська молодь – справжній локомотив змін у нашому суспільстві, адже саме молодь першою приносить у нашу країну сучасні західні тренди та генерує прогресивні ідеї. Представники молодого покоління започатковують тисячі ініціатив, які формують обличчя нашої країни та змінюють її. Енергія і завзятість вітчизняних молодих людей приводить до появи справжнього інноваційного середовища, креативних хабів та сотень стартапів, які стають частиною світового технологічного прогресу.

  В Уряді розуміють, наскільки важливим є залучення молоді до реформування українського суспільства та активної участі у соціально-політичному житті країни. Тому ми активно і цілеспрямовано створюємо умови для того, щоб саме молоді люди потрапляли на державну службу і очолювали найбільш реформаторські напрями нашої роботи. Упевнений, що без залучення молоді будь-які якісні зміни на краще будуть практично неможливими. Водночас ми усвідомлюємо необхідність реалізації державою активної молодіжної політики та підтримки молодого покоління. Зусилля Уряду спрямовані на створення в Україні належних умов для реалізації молодіжного потенціалу. Адже молодь – це не лише майбутнє, а і теперішнє нашої країни.

  Дякую усім молодим людям України за енергію і завзятість, активність і цілеспрямованість! Бажаю Вам подальших життєвих успіхів і гучних досягнень! Вірю, що завдяки Вам на нас чекає велике майбутнє!


  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                   Володимир ГРОЙСМАН 

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем молоді